Free songs

FORGOT YOUR DETAILS?

Firma AVELLINO zajmuje się dystrybucją i sprzedażą wysokiej klasy mebli tapicerowanych. Naszymi sztandarowymi produktami są meble wypoczynkowe skórzane. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami nasi klienci mogą mieć pewność, że otrzymują produkty najlepszej jakości. Misją firmy Avellino Collezione jest dostarczenie klientom eksluzywnych i luksusowych mebli skórzanych wysokiej jakości. Zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów jest dla nas priorytetem. W naszej ofercie znajdują się meble kolonialne, stylizowane, klasyczne oraz nowoczesne. Meble tapicerowane dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej najwyższej jakości skór włoskich lub tkanin.

Naszym atutem jest młoda – wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza stale rozwijająca swoje umiejętności. Poprzez ciągły rozwój zdobywamy cenne doświadczenie zawodowe, które pozwala nam osiągnąć satysfakcję i zadowolenie naszych klientów.

 

Na co stawiamy:

  • jakość i elegancje w każdym detalu
  • poczucie komfortu i wygody
  • rzetelność, uczciwość i zaufanie
  • profesjonalna i miła obsługa
  • innowacyjne rozwiązania
  • nieustanny rozwój

Avellino Collezione- włoski design, certyfikowana jakość.

Czy można wyobrazić sobie gdańskie meble bez wdzięku i usłojenia litego drewna? Czy może istnieć gabinet bez przestronnego biurka i salon bez wygodnego fotela i sofy? Czasy się zmieniają, wzornictwo, które jeszcze kilka lat temu było krzykiem mody odchodzi w niepamięć. Niezmienna pozostaje za to rola, jaką przypisujemy pewnym materiałom i meblom. Meble tapicerowane z naturalnej skóry są symbolem prestiżu i wygody już od niemal 200 lat. Produkty firmy Avellino Collezione potwierdzają tezą, że eleganckie meble tapicerowane to produkt który niemalże podświadomie trafia w nasze gusta.

 

Weźmy lekkie i pomysłowe włoskie wzornictwo, dodajmy do niego doskonałe rozpoznanie potrzeb klienta, pomnóżmy przez piękno naturalnej skóry lub tkanin. Rozwiązaniem tego prostegorównania jest forma mebli Avellino Colezzione. Każdy, kto przegląda ofertę Avellino Collezione z pewnością zwróci uwagę na to, że tworzą ją sofy i kanapy charakteryzujące się bardzo prostą formą. Każdy zmebli składających się na zestaw meblowy został zaprojektowany tak, by stworzyć idealną kompozycję ze wszystkimi elementami wnętrza. Istotą współczesnych wnętrz jest ład i harmonia.

W takich warunkach design każdego przedmiotu jest oceniany w kontekście dominującej estetyki pomieszczenia. Każdy przedmiot musi być wykonany z najwyższą starannością, zaś żaden z jego elementów nie może burzyć całości aranżacji. Esencja elegancji nie sprowadza się do barokowych ozdób, lecz do uchwycenia wyjątkowego klimatu, który oczaruje klienta. Nabywca musi czuć, że mebel został zaprojektowany dla niego i tylko dla niego. By to osiągnąć potrzebny jest produkt firmy, która o produkcji mebli tapicerowanych wie wszystko. Avellino Collezione proponuje najwyższej jakości meble tapicerowane, Każda z kolekcji proponowanych przez firmę jest odbiciem innego aspektu włoskiego designu, ale we wszystkich zaklęto istotę tego, co charakteryzuje włoskie wzornictwo i sprawia, że staje się ono rozpoznawalne, gdziekolwiek dotrze. Narożniki Aruba, Derby, Calgary czy Barcelona eksponują naturalne piękno skóry. Zestawy wypoczynkowe Florencja, Derby, Harvard i Savanna koncentrują się natomiast na poszukiwaniach piękna w regularnych, geometrycznych liniach. Avellino to luksus i komfort po przystępnej cenie, Ercollino uniwersalność i nowoczesność. Wszystkie łączy lekkość i aura komfortu. Dostępne w ofercie meble kolonialne, stylizowane, klasyczne do dokonania zakupu kuszą już samą swoją formą. Jeśli nabywca nadal zastanawia się, jakie meble postawić w salonie pomoże mu fakt, że sieć sprzedaży firmy obejmuje obszar całego kraju. Design na światowym poziomie jest dostępny tak jak świeże bułki czy poranna gazeta! W takiej sytuacji pytanie: „dlaczego zdecydować się akurat na meble Avellino”
jest pytaniem czysto retorycznym. Cztery certyfikaty przyznane za jakość surowców i produktu finalnego: Skóra Premium, Skóra Dollaro, Certyfikat AF i Certyfikat Culp gwarantują, że są to meble skazane na sukces.

DO GÓRY